Yoyofactory Polska

Yoyofactory Polska to marka, która zrodziła się z dziecięcej pasji do Yoyo. Obecnie za Yoyofactory Polska stoi grupa młodych talentów, którzy swoim hobby i umiejętnościami pragną dzielić się z ludźmi w całym kraju.

Zajmujemy się dystrybucją produktów marki Yoyofactory, czołowego producenta yoyo na Świecie oraz promocją yoyo jako sportu. Prowadzimy warsztaty oraz pokazy na terenie całej Polski. Jesteśmy organizatorami profesjonalnych zawodów, a członkowie naszego Teamu są wielokrotnie tytułowani także na arenie międzynarodowej.

Zarażamy pasją ludzi w każdym wieku, bo yoyo to mieszanka nie tylko zabawy i relaksu, ale także nauka koncentracji oraz pobudzenie Twojej wyobraźni. Od Ciebie zależy, czy yoyo stanie się Twoją odskocznią od codzienności, czy pasją na całe życie!

Dla sklepów

Jeśli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem produktów marki Yoyofactory do swojej oferty, prosimy o kontakt mailowy sklep@yoyofactory.pl. Oferujemy wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę.

Dla firm

Jeśli interesuje Państwa współpraca w zakresie organizacji warsztatów, pokazów yoyo lub udziału naszych zawodników na wydarzeniach kulturalnych lub imprezach zamkniętych, prosimy o kontakt info@yoyofactory.pl.

Napisz do nas