Nowości na wiosnę od YoYoFactory

Home / sklep / Nowości na wiosnę od YoYoFactory

image

Do wiosny mamy jeszcze chwilę, ale w siedzibie YoYoFactory temperatura jest z pewnością gorąca, a za oknem kolorowo! Marcowe nowości zza oceanu błyszczą niemal wszystkimi kolorami tęczy.

Nie dość, że YoYoFactory zdążyło w tym roku uraczyć nas już nową wersją Aviator, od dziś w sklepie mamy go w aż trzech wersjach kolorystycznych. Przede wszystkim złoto, czyli ponadczasowe minimum – tego nie może zabraknąć w Twojej kolekcji! YYF Aviator Premium Splash, czyli yellow camouflage, to kolejna propozycja dla pewnych siebie i swoich umiejętności. Wisienką na torcie zdaje się być wersja fioletowo-niebieska podkreślająca regularne i nowoczesne rysy Aviatora.

image

Kolorów nie zabrakło także w YYF Dogma. Najnowsza propozycja to moro w wersji navy. Najwyższa jakość wykonania i podwójny splash. Niebiesko-czarna Dogma to prawdziwe zwierze! Do tego ten kształt… yoyo jak szyte na miarę.
Od naszego przyjaciela z Czech mamy dla Was natomiast kolejną dostawę Czechpoint w wersji Black – niesamowite osiągi, o które nie podejrzewalibyście tak z pozoru klasycznego yoyo. YoYo warte swojej ceny!

image

Ale dobrą wiadomość mamy też dla każdego, kto liczył na powrót Replay Pro Special White/Gold – czysta biel połączona ze złotą sygnaturą Mistrza Świata Gentrego Stein jest ponownie dostępna w naszym sklepie (liczba ograniczona!).

image

Wszystkie nowości dostępne na: www.sklepyoyo.pl

 

Leave a Comment