Sierpniowe nowości

Home / sklep / Sierpniowe nowości

ReplaySpecial

Podczas sierpniowej dostawy YoYoFactory nie przestaje nas zaskakiwać. Ogromne zainteresowanie Replayem PRO zainicjowało stworzenie limitowanej serii Special. Biała sygnatura Gentrego Stein oraz najmodniejszy kolor sezonu – aurora, od dziś dostępne są na www.sklepyoyo.pl.

YYF-REPLAY-aurora-02 YYF-REPLAY-white-02

 

DreamLogo

Dla tych z kolei, którym cena nie straszna a są zapalonymi kolekcjonerami lub marzą o maksymalnie odpornym na uderzenia oraz najbardziej prestiżowym modelu Świata, mamy niespodziankę! Dzięki crowdfoundingowi, zjawisku pozwalającym na realizację niesamowitych pomysłów poprzez finansowe wsparcie osób z całego świata, YoYoFactory stworzyło pierwsze pełnowymiarowe yoyo w całości stworzone z tytanu – Titanium Dream.

Materiał ten, niesamowicie drogi oraz ciężki do współpracy, posiada jednak właściwości, które zainspirowały YoYoFactory do stworzenia najbardziej prestiżowego YoYo na Świecie. Projekt zebrał ponad 55 tysięcy dolarów, czyli 272% kwoty, która niezbędna była do rozpoczęcia produkcji tego wyjątkowego modelu.

Pierwszym tytanowym yoyo, jaki wyprodukowało YoYoFactory był Ricochet. W porównaniu z Titanium Dream był to jednak model małych rozmiarów. Tym razem YoYoFactory stworzyło model idealny zarówno na scenę jak i występy na zawodach przed publicznością.

Titanium Dream – niezwykle lekki a zarazem perfekcyjnie stabilny, posiada coś, czego nie znajdziecie w żadnym innym modelu – maksymalną wytrzymałość. Materiał, z którego produkowane są m.in. statki kosmiczne, a od dziś także YoYoFactory Titanium Dream, pozwoli Ci nigdy więcej nie martwić się o uszkodzenie swojego yoyo.

Titanium Dream w wersji niebieskiej dostępny jest na www.sklepyoyo.pl.
Uwaga – ilość sztuk bardzo ograniczona.

YYF-TITANIUM-DREAM-blue-021 YYF-TITANIUM-DREAM-blue-04

 

Leave a Comment