Nowości YoYoFactory!

Home / sklep / Nowości YoYoFactory!

Replay

Wakacje to przede wszystkim dużo wolnego czasu. Ale nie dla każdego! YoYoFactory poświęciło ten czas na stworzenie wielu nowości. Nowe modele, nowe kolory i nowe…. opakowania!

Wraz z letnią dostawą na Sklepyoyo.pl pojawiły się premierowe wersje kolorystyczne znanych dotychczas modeli. Na ogromną uwagę zasługuje DV888 – ten niezawodny metal, dostępny w niesamowicie niskiej, jak na swoje osiągi, cenie (169,99zł), doczekał się właśnie swojej surowej, nieziemsko błyszczącej, srebrnej wersji! Najbardziej popularny model Harolda Owensa III – TOO H.O.T zyskał natomiast efektowne splashe – czarny na niebieskim oraz srebrny na fioletowym (Spieszcie się, dostępne są w bardzo małej ilości!). Fani Gentrego Stein mają okazję pomachać na czarnym, złotym i blękitnym Shutterze a zawodnicy stylu Offstring do dyspozycji mają nowego Flight‚a w kolorze Marble!

Nie masz pomysłu gdzie zmieścić swoją kolekcję yoyo? YoYoFactory ma dla Ciebie nową torbę w cenie 89,99zł!

Na koniec wisienka na torcie. Model, który podbił Wasze serca a od dnia premiery pobił wszelkie rekordy sprzedaży. Replay PRO – bo o nim oczywiście mowa, w swojej pierwszej serii Summer Collection rozszedł się jak świeże bułeczki! Od dziś mamy dla Was nowe, super odlotowe kolory! Nie wiemy, czy urzekł Was nowoczesny design, fenomenalne osiągi czy Center Trac w zestawie. Wiemy jedno – my pokochaliśmy go od pierwszego machnięcia!

Zapraszamy na www.sklepyoyo.pl

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

Leave a Comment