Kwietniowa edycja Ligi YoYo w tą sobotę!

Home / inne / Kwietniowa edycja Ligi YoYo w tą sobotę!

Następna kolejka spotkań w ramach Ligi YoYo odbędzie się w nadchodzącą sobotę!

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Wszystkich zawodników zachęcamy do rejestracji: Formularz dla startujących

Przypominamy, że w celu poprawnej rejestracji należy przesłać utwór w formacie *.mp3, a także wypełnić wszystkie wymagane pola w formularzu.

Występy zawodników trwają 2 minuty i oceniane są pod względem poziomu technicznego, prezentacji scenicznej. a także liczby wykonanych ewolucji.

Informujemy, że występy zawodników rozpoczynają się o godzinie 15:00.

O Lidze YoYo

Polska Liga YoYo to wydarzenie wyjątkowe, w czasie zawodów spotykają się początkujący, zaawansowani oraz profesjonalni zawodnicy z całej Polski. 
W czasie zawodów mają okazję na wspólną wymianę doświadczeń, naukę nowych trików, a także na sprawdzenie swoich umiejętności na scenie. 
Zawodnicy otrzymują punkty zarówno za start, zajęcie podium i również za miejsce w klasyfikacji. 
Sezon I cieszył się niesamowitym zainteresowaniem wśród startujących jak i publiki, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich na kolejną edycję drugiego sezonu.

Informujemy, że w trakcie wydarzenia przewidujemy liczne konkursy takie jak eli hoop , sleeper, a także ONE SHOT contest.
ONE SHOT – jedna próba, jeden trik, jeden zwycięzca ! Wygrywa osoba, która podczas jednej próby na scenie wykona najlepszy trik !
Eli Hoop – zawodnicy mają jedną próbę na wykonanie największej liczby powtórzeń wybicia yoyo w powietrze i wylądowanie poprawnie na sznurku.
Sleeper contest – to konkurs gdzie każdy niezależnie od doświadczenia w machaniu yoyo ma szanse na zwycięstwo ! Polega on na najdłuższym wyrzucie yoyo i nadaniu mu jak największej prędkości. Warto zaznaczyć, że rekord świata wynosi 30min ! A ile „wykręcą” nasi uczestnicy?

Leave a Comment