Kolekcja Mistrzów na YoYoFactory.pl

Home / inne / Kolekcja Mistrzów na YoYoFactory.pl

Długo zapowiadana Kolekcja Mistrzów zbliża się wielkimi krokami! Światowa premiera już w środę 19 września dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam już teraz czego możecie się spodziewać w naszym sklepie za kilka dni.

Equilateral

YoYoFactory Presents: World YoYo Champion 1A Hiroyuki Suzuki

Na początek, najbardziej ekskluzywny model – Equilateral. Promowany przez czterokrotnego i aktualnego Mistrza Świata w kategorii 1A. Hiroyuki Suzuki, bo o Nim mowa stworzył z YoYoFactory coś czego każdy zawodnik potrzebuje na scenie jak i podczas wielogodzinnych treningów. Szerokość tego modelu zapewnia niesamowitą łatwość w ćwiczeniu nowych ewolucji (sznurkowych czy skomplikowanych elihops) jak i gwarantuje większą niezawodność na scenie. Wszystko czego potrzebują wymagający gracze!

Info:

Średnica – 54mm

Szerokość – 46mm

Waga – 66.9 gramów

Łożysko – Center Trac

W zestawie – zapasowe łożysko SPEC, zapasowe hamulce, YoYoFactory Multi Tool

Dostępne w dwóch kolorach

Cena – 499zł

 

 

SHAQLERSTAR

YoYoFactory Presents: SHAQLER World Yo-Yo Contest AP division 1st Place

Kolejny model tym razem promowany przez grupę Shaqler! Mistrzowie Świata z 2010 roku wybrali kształt modelu ProtoStar (sygnowanego przez członka teamu – Johna Ando) w którym zwiększono wagę dla dłuższego czasu kręcenia się yoyo oraz jeszcze większej stabilności! Niesamowity kolor oraz grafika na ShaqlerStar tworzą z tego modelu gratkę dla zaczynających swoja przygodę z yoyo jak i zawodowców!

Info

Średnica – 55.94mm

Szerokość – 43.15

Waga – 69.5 gramów

Łożysko – Center Trac

Cena – 169zł

 

John Ando SuperStar

2008 Worlds – 1A – John Ando

W Kolekcji Mistrzów nie mogło zabraknąć samego Johna Ando! Mistrz Świata z 2008 roku stał się żywą legendą tego sportu wprowadzając do niego tricki z użyciem całego ciała, przede wszystkim ramion. Tytuł najlepszego globu zdobył właśnie na modelu SuperStar który tym razem został pokryty specjalną powłoka doskonałą do grindów w kolorze srebrnym!

Info

Średnica – 56.39mm

Szerokość – 41mm

Łożysko – Center Trac

Cena – 449 zł

Roll Model 

Steve Brown – człowiek który wymyślił tak popularny teraz styl z użyciem przeciwwagi – 5A. YoYoFactory w tym wypadku postawiło na klasykę dlatego otrzymujemy model o pięknym opływowym kształcie doskonale leżącym w każdej dłoni. W połączeniu z metalicznym kolorem jest to yoyo godne polecenia dosłownie każdemu!

Średnica – 53.8mm

Szerokość – 40mm

Waga – 66.8 gramów

Łożysko – SPEC

Cena – 349zł

 

Premiera tych modeli już w środę 19 września o godzinie 20.00! 

Spodziewajcie się również sporej dostawy naszych bestsellerowych yoyo już w następnym tygodniu. Możemy zapewnić, że będzie w czym wybierać!

Showing 3 comments
  • Piter44

    Jestem fanem suzukiego! kupuje jego yoyo!!!!

  • Karol

    Z kumplem czekamy na shaqlerstar od dawna! zrobcie premiere w poniedzialek! proszeee

  • Marcin

    A kiedy premiera MVP2?

Leave a Comment