YoYoFactory.pl Contest Warszawa – 24 czerwca

Home / wydarzenia / YoYoFactory.pl Contest Warszawa – 24 czerwca

Zawody na świeżym powietrzu ? W Warszawie ? Pod koniec roku szkolnego ?

Zapraszamy Was wszystkich 24 czerwca na piknik zapowiadający niesamowity projekt skweru gier miejskich (www.skwer.eu), który w założeniu ma łączyć  przestrzeń ekstremalnych sportów osób młodszych ze strefą klasycznych sportów miejskich zadedykowana osobom starszym.

W czasie pikniku odbędą się zawody pod patronatem YoYoFactory.pl oraz dzielnicy Bemowo. Występy zawodników trwać bedą 2 minuty, oceniani bedą pod względem prezencji scenicznej, przygotowaniem technicznym oraz interakcji i synchronizacji trików z muzyką.

W trakcie eventu, odbędą się bezpłatne warsztaty dla początkujących oraz średniozaawansowanych, dla uczestników warsztatów udostępniamy sprzęt, dlatego zabierzcie kolegów i koleżanki, którzy jeszcze nie zdecydowali się na swoją przygodę z yoyoingiem !

Informacje organizatorów o pikniku:

Piknik jest zapowiedzią Skweru Sportów Miejskich, który ma powstać na Bemowie. Mieszkańcy dzielnicy oraz wszyscy Warszawiacy będą mogli się zapoznać z ideą nowatorskiej inwestycji jak i spróbować każdej aktywności sportowo-rekreacyjnej dostępnej w przyszłości na Skwerze. Piknik będzie miał charakter „sportowej gry miejskiej”. Główna część imprezy będzie się odbywać na terenie przyszłego Skweru ( działka u zbiegu ulic Konarskiego i Górczewskiej ) jednak część atrakcji będzie rozlokowanych na terenie osiedla Przyjaźń. Niepowtarzalny charakter tego miejsca, unikatowa architektura i duża ilość zieleni zapewni poszczególnym atrakcjom sportowym interesującą oprawę. Uczestnicy pikniku zagłębiający się w tematykę sportów miejskich będą jednocześnie odkrywali walory dzielnicy Bemowo. Impreza będzie miała trzy poziomy ( turniejowy, pokazowo-warsztatowy i rekreacyjny ). Przewidujemy atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i seniorów. Dzięki temu każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Przy organizacji pikniku będą z nami współpracować czołowi sportowcy, animatorzy kultury, wyspecjalizowane organizacje pozarządowe ( np. ESPAR50+ zajmująca się aktywnością fizyczną seniorów )

Turnieje:

  1. Podczas pikniku odbędzie się Bitwa o Matę, turniej tańca breakdance. Najlepsi warszawscy b-boye będą walczyć o tytuł Króla Bemowa.
  2. Ogólnopolskie zawody YoYoFactory.pl – Impreza tego typu po raz pierwszy będzie miała miejsce w Warszawie.
  3. Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate zorganizuje turniej Ultimate Frisbee o tytuł Burmistrza Bemowa.
Więcej szczegółów i zapisy już wkrótce !
Comments
  • Eryk :DD

    Będzie można wygrać puchary , lub statuetki , medale ? !

Leave a Comment